У Києві можуть посилити обмеження на транспорті через коронавірус – Київ.Info

У Києві можуть посилити обмеження на транспорті через коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко розповів, які обмеження можуть ввести в місті в разі погіршення ситуації з коронавірусом.

У Києві можуть запровадити нові обмеження на транспорті через коронавірус. Напередодні можливого погіршення ситуації розробляється алгоритм подальшого посилення правил безпеки.

Про це заявив мер Києві Віталій Кличко.

Міський голова сподівається, що цьогоріч Київ не дійде до показників захворюваності минулого року, які стали дуже сильним ударом для економіки міста та сімейного бюджету кожного киянина. 

Він вкотре наголосив на важливості вакцинації для уникнення нового локдауну.

“Ми не можемо змусити людей, але можемо створити такі умови, що людина зможе працювати, тільки якщо буде вакцинована, якщо буде захищена і безпечна для оточуючих”, – сказав мер.

За словами Кличка, з входженням Києва в “жовту зону” і напередодні можливого погіршення ситуації міська влада розробляє алгоритм подальшого посилення правил, які базуються на досвіді інших країн.

“Наприклад, коли тільки за наявності QR-коду про вакцинацію людина зможе бути присутньою на масових заходах, ходити в кафе і ресторани, в місця, де є ймовірність близького контакту з великою кількістю людей і поширення інфекції. Ми розглядаємо такі варіанти обмежень. Але, підкреслю, це на рівні ідей поки – варіанти, які розглядаються”, – наголосив він.

Міський голова також зазанчив, що в разі критичної ситуації з коронавірусом і запровадження у місті “червоної” зони карантину COVID-сертифікати можуть стати обов’язковими для проїзду в громадському транспорті.

“Ми не хочемо такого варіанту. Але в разі різкого погіршення ситуації – для того, щоби не вводити повний локдаун, як це було минулого року, ми розглядаємо різні можливі гібридні обмеження”, – наголосив Кличко.

Дотримання обмежень контролюватимуть поліція, Муніципальна варта та співробітники комунальних підприємств.

Нагадаємо, голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан заявив, що Київ цілком може опинитися у “помаранчевій” зоні карантину через черговий спалах коронавірусу. А уникнути потрапляння в “червону” зону пандемічних обмежень Києву може допомогти лише вакцинація.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com