У Києві на головну ялинку країни замість “чаклунського” капелюха встановили різдвяну зірку | Київ.Info

У Києві на головну ялинку країни замість “чаклунського” капелюха встановили різдвяну зірку

Вартість зірки 75 тис. грн

На головній ялинці країни, встановленої на Софійській площі з’явилася Різдвяна зірка. Вона замінила казковий капелюх, не сподобався любителям Різдва і віруючим, критикували незвичайний наряд в соціальних мережах. Про це повідомляє видання “Сьогодні”.

“Висота зірки-4 метри. Вона обладнана трьома видами гірлянд: обведення зірки – біла і тепла, холодні і білі вогні у вигляді комет, а по середині зірка буде світитися золотими вогниками”, – розповіли організатори новорічного свята.
 
Вартість зірки-75 тис.гривень.

Нагадаємо, раніше з головної ялинки країни зняли “чаклунський” капелюх, яка мала прикрашати новорічне дерево. Дискусії щодо аксесуара, який повинен прикрашати ялинку, почалися серед киян відразу ж, як вони помітили капелюх. Городяни заявляли, що вважають зірку більш підходящою, ніж “чаклунський” наряд, проте знайшлися і ті, яким новий “головний убір” припав до душі.

Крім того, Рада Євангельських Протестантських Церков України звернулася до міського голови Віталія Кличка з проханням зняти атрибут через те, що він сприймається, як “відьмацький”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com