У Києві на Шулявському мосту лишився поваленим ще один стовп, він перекриває дві смуги | Київ.Info

У Києві на Шулявському мосту лишився поваленим ще один стовп, він перекриває дві смуги

Рух на шляхопроводі вже відновився в одну і в іншу сторону

У Києві на Шулявському мосту лишився поваленим ще один стовп із трьох, він перекриває дві смуги. Про це повідомив кореспондент телеканалу “112 Україна”.

Рух на шляхопроводі вже відновився в одну і в іншу сторону. Трохи є затори, проте не такі критичні, як були декілька годин тому.

Вже 2 стовпи звідси вивезли рятувальники, над останнім ще працюють. Наразі тут немає жодної постраждалої автівки, вже всі поїхали. Територію огороджено спеціальними стрічками. Є декілька автівок поліцейських.

Причини падіння досі не встановлено. Зараз над цим працюють фахівці. Вони перевіряють й інші опори мосту на придатність.

Як повідомлялося, сьогодні близько 14:30 у столиці було паралізовано рух Шулявським шляхопроводом через падіння одразу трьох електроопор. Через це на цій ділянці дороги утворилися затори.

Причину падіння трьох опор освітлення на Шулявському шляхопроводі будуть з’ясовувати правоохоронці. Генеральний підрядник реконструкції шляхопроводу, а також замовник виконання робіт – КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” вже звернулися до поліції із заявами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com