У Києві на Шулявському мосту замість електроопор, що впали, встановили нові | Київ.Info

У Києві на Шулявському мосту замість електроопор, що впали, встановили нові

15 грудня в столиці було паралізовано рух на Шулявському шляхопроводі через падіння відразу трьох електроопор

У середу, 30 грудня, на Шулявському мосту в Києві замість електроопор, що впали, встановили нові. Про це повідомляє APnews.

“Основну частину стовпів вже встановили. Оцінити якість монтажу не представилося можливим, так як велися роботи з установки верхньої частини стовпа, де знаходяться світлові елементи. Після установки до них підведуть електрику”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 грудня у столиці було паралізовано рух на Шулявському шляхопроводі через падіння відразу трьох електроопор. Через це на ділянці дороги утворилися затори. 

Пізніше в Київській міській прокуратурі повідомили, що за фактом падіння трьох електроопор на Шулявському шляхопроводі в Києві відкрито кримінальне провадження. Справу порушено за ч.2 ст. 275 Кримінального кодексу України (Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com