У Києві на вокзалі відремонтували міст, де раніше обвалилися перила | Київ.Info

У Києві на вокзалі відремонтували міст, де раніше обвалилися перила

У вересні перила обвалилися внаслідок стихійної торгівлі

“Укрзалізниця” завершила ремонт пішохідного мосту через головні колії станції “Київ-Пасажирський” (перехід від вокзалу до швидкісного трамваю), де у вересні внаслідок стихійної торгівлі обвалилися перила. Про це повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.

Залізничники встановили на мосту нове перильне огородження та провели низку інших робіт. Під час ремонту замінено на нові сходи на Північну платформу № 2. Замінено асфальтне покриття мосту та сходів, вкладено тактильну плитку.

Також оновлений міст враховує потреби людей з інвалідністю: для них облаштовано зручний прохід із пандусами для візків та ручної поклажі.

Крім того, на мосту та сходах встановлено нове LED-освітлення.

Цей залізобетонний пішохідний міст було збудовано в 1986 році. У 2012 році на мосту було укладено нове сходження на Північну платформу № 2.

Нагадаємо, у вересні 2020 року на мосту обвалилися перила внаслідок стихійної торгівлі. Постійний фізичний вплив спричинив руйнацію огородження. Для попередження та недопущення стихійної торгівлі на мосту залізниця неодноразово зверталася до поліції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook