У Києві під ВРУ і Кабміном пройдуть масові акції: Правоохоронці посилили заходи безпеки - Київ.Info

У Києві під ВРУ і Кабміном пройдуть масові акції: Правоохоронці посилили заходи безпеки

У зв’язку з протестом можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці

У Києві правоохоронці посилили заходи безпеки в урядовому кварталі під час проведення запланованих масових акцій, зокрема, під будівлею Верховної Ради та Кабінетом Міністрів. У зв’язку з протестом можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці, повідомляє прес-служба МВС.

“Для забезпечення громадської безпеки та порядку під час проведення запланованих акцій співробітники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування”, – йдеться в повідомленні.

Так, сьогодні в центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, зокрема, під будівлею Верховної Ради України та Кабінетом Міністрів України.

У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху по окремих вулицях в центрі столиці. Тому правоохоронці закликали автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахуванням вищезазначеної інформації та погіршення погодних умов.

Також поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантину та не порушувати громадський порядок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com