У Києві поліція намагалася перешкодити зібрати підписи проти "тарифного геноциду" - Київ.Info

У Києві поліція намагалася перешкодити зібрати підписи проти “тарифного геноциду”

У Києві, під час збору підписів за скасування тарифного геноциду, до намету “Опозиційної платформи – За життя!” приїхав наряд патрульної поліції.

Правоохоронці зажадали у активістів молодіжного крила ОПЗЖ припинити свою діяльність і згорнути намет. При цьому, як розповідають самі активісти, обґрунтувань цій вимозі не було, а сама акція проводилася з урахуванням карантинних обмежень.

“Ми бачимо, що на даний момент, влада сама себе завела в глухий кут. Президент, який не так давно був упевнений, що пройде на другий термін – повністю втратив довіру українців. Нові тарифи – цвях у кришці труни нинішньої влади. Сотні тисяч людей вже виходять на вулиці з вимогою скасувати цей геноцид, адже доходи українців постійно падають, а податки тільки зростають. Багато хто не в змозі платити за комуналку, у них елементарно не вистачає грошей на життя. В цей час – влада продовжує набивати свої кишені і кишені своїх господарів”, – розповідає Артем Марчевський, керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

“Сьогодні, тільки на одній точці, за кілька годин було зібрано з три сотні підписів. Це були різні люди. Пенсіонери, студенти, люди середніх років. Проблема тарифів Стосується кожного з нас. Божевільні, нічим необгрунтовані платіжки, не можуть оплатити ні молоді сім’ї, ні люди похилого віку з пенсією в 2 тисячі гривень. Сьогоднішні спроби правоохоронців зірвати нашу акцію – яскрава демонстрація істерії влади. Вони намагаються заткнути нам рот”, – заявив член молодіжного крила ОПЗЖ Микита Сучков.

Нагадаємо, збір підписів за скасування “тарифного геноциду” стартував у всіх регіонах країни. По закінченню акцій, активісти молодіжного руху, передадуть бланки в офіс Президента і спільно з народом України і партією “Опозиційна платформа – За життя!” вимагатимуть зниження тарифів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com