У Києві поліція посилила заходи безпеки на новорічних локаціях | Київ.Info

У Києві поліція посилила заходи безпеки на новорічних локаціях

Безпеку забезпечуватимуть Нацгвардія, поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки, представники інших профільних служб та відомств системи МВС

У новорічну ніч у столиці правоохоронці посилили заходи безпеки

У новорічну ніч у столиці правоохоронці посилили заходи безпеки

У новорічну ніч у столиці правоохоронці посилили заходи безпеки

У новорічну ніч у столиці правоохоронці посилили заходи безпеки. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Києва.

“На всіх локаціях, де будуть відбуватися святкові заходи, поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України нестимуть службу в посиленому режимі”, – йдеться в повідомленні.

Безпеку громадян забезпечуватимуть працівники всіх структурних підрозділів, у тому числі поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки, а також представники інших профільних служб і відомств системи МВС.

Правоохоронці закликають киян та гостей столиці не порушувати карантин, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.

Раніше повідомлялося, що підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій на період новорічних свят перейшли на посилений режим несення служби та перебувають у готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. 

У відомстві зазначають, що з 9-ї години ранку 31 грудня до 9-ї ранку 4 січня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної та пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні заходів із святкування новорічних свят, і на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та небезпечних подій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com