У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку – Київ Інфо

У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

У Києві з нагоди Дня захисників і захисниць України представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва, пише Мілітарний.

Озброєння та спорядження, з нагоди святкових заходів, з 13 по 17 жовтня демонструватимуть на виставці в Києві на Михайлівській площі.

Центральна польова станція супутникового звязку (ЦПССЗ) призначена для:

  • забезпечення двостороннього обміну інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій та абонентами наземних телекомунікаційних мереж,
  • управління супутниковим ресурсом,
  • резервування Центральної стаціонарної станції супутникового звязку.

Шляхом початку експлуатації у Збройних силах України Центральної польової станції супутникового звязку, а також станцій супутникового звязку у різних виконаннях, відбулось нарощення технічних можливостей супутникового звязку у військах.

Визначальні відомчі випробування підтвердили заявлені розробником технічні та експлуатаційні характеристики мобільної станції супутникового звязку в обстановці, наближеній до реальної експлуатації військовими підрозділами як у міських, так і польових умовах використання.

За повідомленням Генштабу, в 2019 році завершене розгортання стаціонарної компоненти та тривало розгортання польової компоненти системи супутникового зв’язку, що значно підвищило стійкість системи зв’язку ЗС України в цілому.

“Надійний зв’язок це основа управління Збройними Силами України та розкриття їхнього бойового потенціалу. Система зв’язку ЗСУ готова до будь-якого впливу противника, має всі сили та засоби для надійного управління військами за будь-яких умов”, – впевнені у Генеральному штабі ЗСУ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com