У Києві “приватні детективи” продавали інформацію з закритих баз правоохоронців | Київ.Info

У Києві “приватні детективи” продавали інформацію з закритих баз правоохоронців

Роботу незаконного приватного агентства організував колишній працівник Нацполіції

У Києві працівники “приватного агентства”, яким керував колишній співробітник Нацполіції, за суму від 100 до 2 тисяч доларів, продавали інформацію з закритих баз даних правоохоронних органів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

“Припинено протиправну діяльність приватного детективного агентства, представники якого збували інформацію із закритих баз даних державних і правоохоронних органів (ст.361, 361-2, 362, 232 і 364 КК)”, – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що роботу так званого “міжнародного детективного агентства” організував Колишній співробітник Нацполіції України. Також до складу агентства входили діючий працівник поліції, керівник структурного підрозділу ДПС України, співробітник Державної кредитно-фінансової установи, співробітники страхового бюро та інші особи. Вони незаконно збували інформацію з баз даних “Безпечна столиця” КМДА про пересування транспортних засобів, даних банківських установ, ДПС, Нацполіції, Держприкордонслужби, органів юстиції тощо.

Окремо на замовлення клієнтів представники агентства надавали послуги з незаконного візуального спостереження і забезпечували злам електронних поштових скриньок і месенджерів.

Вартість “послуг” становила від 100 до 2 тисяч доларів залежно від складності завдання та обсягів інформації, додали в прокуратурі.

Збували інформацію через Telegram, в тому числі на замовлення російської сторони і в інтересах осіб, які проживають на території окупованої АР Крим.

Під час обшуків у фігурантів вилучили техніку та службові документи, ключ доступу до ЄРДР та інші речові докази.

“Зараз слідчі дії тривають. Вирішується питання про повідомлення про підозру організатору нелегального бізнесу та його співучасникам”, – додали в прокуратурі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com