У Києві створять Центр соціальної підтримки дітей та сім’ї - Київ.Info

У Києві створять Центр соціальної підтримки дітей та сім’ї

У Києві створять Центр соціальної підтри… Фото: КМДА

Відповідний проект рішення підтримали депутати Київради під час засідання постійної комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту, повідомляє Depo.Київ з посиланням на офіційний портал Києва.

За словами заступниці голови КМДА Марини Хонди, створення цього закладу є кроком, на який повинна піти міська влада у зв’язку з реформуванням системи догляду за дітьми-сиротами.

Вона зазначила, що нині частина дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває у дитбудинках системи охорони здоров’я, а частина – в дитбудинках системи освіти.

“Наразі відбувається реформування системи охорони здоров’я, під час якої переформатують заклади “Берізка” та ім. М. М. Городецького, у яких перебувають 105 дітей. Унаслідок цього діти, які не потребують паліативної допомоги, діти-сироти, діти з інвалідністю не зможуть у них перебувати більше 45 днів. Саме для таких дітей ми і створюємо цей Центр”, – зазначила Хонда.

За її словами, це не інтернат, а заклад, у якому будуть створені умови виховання, наближені до сімейних та забезпечено більш кваліфіковане медичне обслуговування.

“Він повністю відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів № 834”, – додала чиновниця.

Нагадаємо, на основі Київського міського будинку дитини “Берізка”, розташованого на вул. Кубанської України, 4 у Деснянському районі створять новий реабілітаційний центр для дітей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com