У Києві суд оголосив вирок організатору серійних вбивств водіїв заради їх машин - Київ.Info

У Києві суд оголосив вирок організатору серійних вбивств водіїв заради їх машин

За принципової позиції Офісу Генерального прокурора Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду залишено без змін судові рішення стосовно жителя Черкаської області, який організував у м. Києві вчинення вбивств трьох водіїв з метою заволодіння їх автомобілями. Судом призначено йому покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурорами доведено, що підприємець з Черкащини, залучивши ще трьох осіб, домовлявся з водіями про надання транспортних послуг на їхніх автомобілях. Заманивши у такий спосіб водія автомобіля «TOYOTA САМRY» у відлюдне місце лісопаркової зони столиці, вони вбили його та заволоділи транспортним засобом.

Пересвідчившись у дієвості злочинної схеми, засуджений та його спільники у аналогічний спосіб намагалися вбити ще двох водіїв з метою заволодіння їх автомобілями, але не змогли довести злочини до кінця з різних причин, що не залежали від їх волі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com