У Києві від початку року зафіксували понад 700 повідомлень про домашнє насильство | Київ.Info

У Києві від початку року зафіксували понад 700 повідомлень про домашнє насильство

Чотири жінки та чотири дитини опинилися у кризовій ситуації

Від початку року в Києві зафіксовано 743 звернення про домашнє насильство. Зокрема, до поліції надійшло 629 звернень. Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.
 
“За перші 10 днів нового року на муніципальну гарячу лінію “15-00” звернулося 114 осіб щодо домашнього насильства. З них 84 жінки та 30 чоловіків. Також 4 жінки, з яких старшій 82 роки, і 4 дитини, з яких найменшій – 3 роки, опинилися в кризовій ситуації та потребували тимчасового притулку в “кризових кімнатах”. Показники, звісно, не з позитивних, але загалом можна констатувати, що сплеску домашнього насильства за цей час у місті не відбулося”, – зазначила Хонда.
 
Вона нагадала, що потерпілі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію “15-00” або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству. Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com