У Києві відновили рух на Шулявському мосту по одній смузі в кожному напрямку | Київ.Info

У Києві відновили рух на Шулявському мосту по одній смузі в кожному напрямку

Сьогодні на дорогу на відремонтованому шляхопроводі впали три ліхтарі, пошкодивши автівки і заблокувавши рух

У Києві відновили рух після аварії на Шулявському шляхопроводі, де сьогодні прямо на дорогу впали три ліхтарі. Про це повідомляється у Telegram-каналі Київської міської державної адміністрації.

“Рух Шулявським шляхопроводом відкрито однією смугою в кожному напрямку”, – зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, сьогодні близько 14:30 у столиці було паралізовано рух Шулявським шляхопроводом через падіння одразу трьох електроопор. Через це на цій ділянці дороги утворилися затори.

За попередніми даними рятувальників, через падіння трьох опор постраждали вісім автівок. Майже весь шлях перекрив ліхтар. Сталося це менше години тому, одразу приїхали працівники ДержНС. Контактні дроти розірвало та розкидало по узбіччю. Водії, чиї автівки постраждали, стверджують, що електроопори зовсім не було закріплено. 

Причину падіння трьох опор освітлення на Шулявському шляхопроводі будуть з’ясовувати правоохоронці. Генеральний підрядник реконструкції шляхопроводу, а також замовник виконання робіт – КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” вже звернулися до поліції із заявами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com