У Києві виявили ще 906 випадків зараження Covid-19 | Київ.Info

У Києві виявили ще 906 випадків зараження Covid-19

Померли від коронавірусу 13 осіб

У Києві протягом минулої доби коронавірус виявили у 906 осіб, ще 13 пацієнтів померли. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час брифінгу.

“У Києві протягом минулої доби виявили 906 хворих на  коронавірус. Померли 13 осіб. Всього за період пандемії в столиці 2128 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні вже 119 392”, – сказав Кличко.

Найбільше випадків захворювання протягом минулої доби виявили в Дніпровському районі – 165, в Дарницькому – 160 і в Деснянському районі – 127 випадків.

Кличко зазначив, що останнім часом у столиці зменшилася кількість хворих, які потребують госпіталізації. Однак кількість хворих, які перебувають у важкому стані, не зменшується.

“У стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 1393 хворих на коронавірус. З них 5 дітей. 864 пацієнти – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 1170 осіб. Під апаратами ШВЛ – 32 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медустановах – близько 36%”, – повідомив мер.

Раніше повідомлялося, що зі Всесвітньої організації охорони здоров’я надійшла інформація про те, що на території України присутні п’ять мутацій коронавірусу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com