У Києві з 1 січня медики отримають нові надбавки | Київ.Info

У Києві з 1 січня медики отримають нові надбавки

З січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці отримуватимуть надбавки до зарплати з міського бюджету

У Києві з січня 2021 року медики комунальних лікарень щомісяця отримуватимуть надбавки до зарплати з міського бюджету. Відповідні рішення ухвалили на засіданні Київради, передає “Укрінформ”.

“Я пропоную наступного року збільшити видатки на фінансування допомоги медикам комунальних лікарень Києва. Йдеться про щомісячні надбавки до заробітної плати, яку, нагадаю, медикам сьогодні виплачує держава”, – сказав київський міський голова Віталій Кличко.

За його словами, мова йде про фінансову допомогу 30 тисячам медичних працівників столиці.

Тож із січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці отримуватимуть надбавки до зарплати з міського бюджету: лікарі – 5 тис. грн, медсестри – 4 тис., молодший медперсонал – 2 тис. грн.

Нагадаємо, у Києві та Львові 16 грудня медичні працівники вийшли на акції протесту, вимагаючи від влади встановити гідну зарплату і збільшити виплати у разі захворювання на Covid-19. 19 грудня в Києві на мітинг вийшли близько трьох тисяч українських медпрацівників.

Також повідомлялося, що медики планують всеукраїнський страйк після Нового року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com