У Києві за недотримання карантину оштрафували ресторан – Київ Інфо

У Києві за недотримання карантину оштрафували ресторан

У Києві за порушення карантинних обмежень оштрафували ресторан Nebos на Малій Житомирській. Про це повідомляють глава парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький і Госпродпотребслужба.

Радуцький нагадав, що в столиці діють обмеження помаранчевої зони. Це означає дотримання масочного режиму і соціальної дистанції.

Комісія за скаргою киян провела перевірку ресторану і виявила, що відвідувачі і персонал пересуваються по закладу без масок, відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції в черзі, не виконується регулярне вологе прибирання приміщень, миття та дезінфекція поверхонь, не проводиться температурний скринінг, столи розташовані ближче ніж 1,5 м, за ними розміщують більше чотирьох чоловік, повідомив депутат.

Співробітники поліції склали протокол про адмінпорушення за ч. 1 ст. 43-3 КУпАП. Власнику закладу загрожує штраф від 17 000 до 170 000 грн. Остаточне рішення за судом.

У Києві за недотримання карантину оштрафували ресторан
Госпродпотребслужба повідомила, що мова йде про ресторан Nebos, розташованому на Малій Житомирській 3/4.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com