У Києві захворюваність на грип та ГРВІ на 18,2% перевищує епідемічний поріг - Київ.Info

У Києві захворюваність на грип та ГРВІ на 18,2% перевищує епідемічний поріг

У Києві захворюваність на грип та ГРВІ н…

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу Кивської міської державної адміністрації.

Як зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник, загалом у столиці спостерігається незначне зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 1,1% у порівнянні з попереднім тижнем: дітей захворіло – 6 529 (зниження на 12,8%), дорослих – 19 747 осіб (зростання на 3,5%).

“У структурі захворюваності діти становлять 24,8%, а на попередньому тижні – 28,2%. 44,2% – діти шкільного віку. При цьому серед школярів захворюваність знизилася на 18,3% – зареєстровано 2886 випадків”, – розповів Поворозник.

Він зазначив, що до медичних закладів за 13-й тиждень госпіталізовано 1987 осіб, із них 78 дітей.

“Я не одноразово говорив, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ безпосередньо впливає на кількість госпіталізованих. Адже сьогодні усі хворі з ознаками вірусного захворювання автоматично стають пацієнтами з підозрою на захворювання на коронавірус. Тільки за минулу добу до комунальних лікарень госпіталізовано 470 хворих на коронавірус, із підозрою на захворювання та з пневмоніями. Загалом у стаціонарах лікуються 4693 пацієнти”, – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що на сьогодні у столиці вже 167 668 підтверджених випадків захворювання на COVID-19

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com