У Києві запустили новий додаток “Київ Цифровий” | Київ.Info

У Києві запустили новий додаток “Київ Цифровий”

Додаток поєднав концепцію Kyiv Smart City і головних міських електронних сервісів

У Києві створили новий додаток міських сервісів “Київ Цифровий”, який поєднав концепцію Kyiv Smart City і головних міських електронних сервісів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“У столиці запустили додаток міських сервісів “Київ Цифровий”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що додаток поєднав концепцію Kyiv Smart City і головних міських електронних сервісів, пропонує актуальні оповіщення про важливий і зручний функціонал користування.

Вхід у додаток швидкий і зручний, відповідає сучасним стандартам і не вимагає тривалої і складної авторизації. Додаток також дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автомобілі з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в додатку той самий, що і в гаманці Masterpass.

Зазначається, що в додатку вже доступна можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, платити за парковку, повертати евакуйовану машину, отримувати повідомлення про послуги у сфері ЖКГ і своїми відгуками впливати на розвиток міста.

Нагадаємо, що додаток Kyiv Smart City з невідомих для розробників причин припинив роботу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com