У Києві жінка колекціонує у квартирі сміття та викидає його у вікно – Київ.Info

У Києві жінка колекціонує у квартирі сміття та викидає його у вікно

У Дарницькому районі Києва жінка накопичує сміття у квартирі.

Часом вона виливає бруд через вікно і лається.

Жінка на ім’я Юлія живе на третьому поверсі сама. Зі слів сусідів, завжди була тиха і спокійна. Проте згодом, десь півроку тому, почала лаятись і носити додому сміття. Частину якого – викидала на вулицю. Цього літа стало жахливо тхнути з її домівки. Тоді ж з квартири полізли таргани.

Сусіди багато разів звертались до різних служб: у поліцію, ЖЕК, Київгаз, міські та районні ради, у лікарню. Дехто навіть писав листи до депутатів. Проте це не дає жодних результатів.

Адвокат Андрій Шебельников каже, що в Україні немає закону, що робити в таких ситуаціях. На його думку, це – найбільша проблема. Зайти до квартири можна тільки з дозволу господаря. Проте жінка до себе не впускає.

Коли ж поведінка мешканки буде загрожувати життю інших людей, то це вже інша справа. До неї навідаються поліцейські.

У поліції пропонують свою версію. Там кажуть, що треба спочатку звернутись до суду, щоб він призначив певні лікарські обстеження. Адже, можливо, у жінки є якісь психічні розлади.

“Нам необхідно звертатися до суду, щоб суд визначав лікарську комісію. Тоді, за результатами комісії, визначати, які розлади, чи є вона дієздатною”,– розповів керівник дільничих Дарницького управління поліції Нацполіції у Києві Максим Сокол.

Мешканці постійно чергують будинку. Коли сусідка Юлія є на вулиці, то швидко викликають поліцію. Правоохоронці, зі свого боку, – телефонують до медиків.

Жінку відвезли до психіатричної лікарні на обстеження. Проте сусіди кажуть, що Юлія все одно повернеться. Разом вони вже готують колективне звернення до суду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com