У Києві з’явилися білборди з гомофобним змістом, власники кажуть про незаконне захоплення – Київ.Info

У Києві з’явилися білборди з гомофобним змістом, власники кажуть про незаконне захоплення

Напередодні київського прайду невідомі розвісили купу білбордів з неприйнятним змістом. Рекламу з гомофобними висловами розмістили на площах найпотужнішого оператора реклами у столиці Bigmedia.

Більшість жителів Києва не появу гомофобної реклами не відреагували. Однак представники ЛГБТ-спільноти вирішили розібратися, хто саме розмістив борди.

Активістка Олена Шевченко у фейсбуці звинуватила оператора рекламних конструкцій у появі скандальної реклами. Згодом вона оновила пост та додала позицію компанії Bigmedia.

Захопили площі кількох фірм.


  • Рекламу зі скандальним змістом побачили на багатьох вулицях Києва. Розмістили її на офіційно встановлених бордах.
  • Втім, у Bigmedia кажуть, що самі є постраждалими. Нібито вночі невідомі зловмисники самостійно поклеїли постери на конструкції.
  • Представники рекламного оператора підкреслили, що написали заяву про самозахоплення трьох рекламних бордів до поліції та пообіцяли якнайшвидше демонтувати антисоціальні плакати.


Наша компанія має дуже чітку соціальну позицію, виражену у власних соціальних проєктах, а також у підтримці всеукраїнських соціальних гуманних ініціатив. Ми засуджуємо як порушення Законодавства України, так і розповсюдження повідомлень, спрямованих на розпал ворожнечі, ненависті та порушення рівноправності громадян,– зазначили у Bigmedia.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com