У київському метро в чоловіка зупинилось серце (ФОТО, ВІДЕО) – Київ Інфо

У київському метро в чоловіка зупинилось серце (ФОТО, ВІДЕО)

У київському метро в чоловіка зупинилось…

Поліцейська столичного метрополітену Ірина Атаманчук врятувала життя пасажиру, в якого зупинилось серце.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на поліцію Києва.

На станції метро “Політехнічний інститут” чергова звернулась до поліцейської з інформацією про те, що знепритомнів пасажир. Співробітниця поліції негайно прибула до вагона і надала першу допомогу.

“Сержант поліції провела серцево-легеневу реанімацію за допомогою дефібрилятора, який є на кожній станції київської підземки. Після реанімаційних дій чоловіка передали лікарям швидкої медичної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

“У подібних ситуаціях потрібно діяти швидко, адже за лічені хвилини людина могла померти. Тому, завдяки досвіду, який отримала під час курсів домедичної допомоги, почала процес реанімації за допомогою дефібрилятора. Через декілька хвилин серце чоловіка почало битись та він отямився. Далі на станцію прибули лікарі та госпіталізували хворого до медичного закладу”, – розповіла Атаманчук.

Медики підтвердили, що поліцейська вчасно надала першу домедичну допомогу, що врятувало життя пасажиру. Наразі його здоров’ю і життю нічого вже не загрожує.

 

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com