У київському тенісному таборі дітей змушують розмовляти російською мовою - Київ.Info

У київському тенісному таборі дітей змушують розмовляти російською мовою

У Києві в тенісному таборі Міжнародної тенісної академії стався мовний скандал. Дитину викладачі змусили спілкуватись російською мовою.

Про це повідомила мама відвідувача закладу Тетяна Якобчук у Фейсбуці.

За словами жінки, коли вона забирала свого сина із навчання, він її сказав: “Тихо мамо, в нас тут треба російською розмовляти”.

“Вожаті при мені дітям кажуть: “Кому она нужна ваша “украінська мова?” Перед сном моя дитина ділиться думками, як же ж допомогти Росії, аби в них теж все було добре”, – написала Тетяна Якобчук.

За словами жінки, після її обурення в Міжнародній тенісній академії її запевнили, що подібного більше не повториться, а всі їхні співробітники спілкуються державною мовою.

У Міжнародній тенісній академії запевнили, що син Тетяни Якобчук нібито “неправильно зрозумів вожату”, бо в них є діти, які спілкуються і російською, і англійською мовами.

“Їхні батьки просять звертатися до них цими мовами. Вихователі йдуть їм назустріч. Хлопчик неправильно зрозумів слова вожатої, й вже за годину конфлікт було вичерпано”, – сказала керівник відділу маркетингу МТА Надія.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com