У “Київтеплоенерго” заявили, що для населення опалення не подорожчає – Київ Інфо

У “Київтеплоенерго” заявили, що для населення опалення не подорожчає

У "Київтеплоенерго" заявили, що для насе…

Тарифи на тепло для населення залишилися незмінними. Через зростання вартості газу змінилися тарифи для комерційних та бюджетних установ.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на  КП “Київтеплоенерго”.

Зазначається, що тариф на теплову енергію для населення в опалювальному сезоні 2021-2022 202 залишаються на рівні минулого року. 

Нові тарифи КП “Київтеплоенерго” встановлює для трьох категорій споживачів: бюджетних і комерційних установ, а також релігійних організацій.

“Умовами договору ГК “Нафтогаз Трейдинг” передбачена диференціація цін природного газу. Для комерційних, бюджетних та релігійних установ – це ринкова ціна, що визначається щомісяця”, – зазначили в КП.

У нових тарифах на теплоенергію для потреб бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій враховано ціну майже 11 600 грн з ПДВ/тис. куб. м, яка була актуальною на момент розрахунку проєкту тарифів з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Але вже у жовтні  поточного року ціна закупівлі газу для зазначених категорій споживачів – майже 25 000 грн з ПДВ/тис. куб. м.

Тарифи затверджені розпорядженням КМДА від 13 жовтня 2021 року № 2145. Період дії нових тарифів “Київтеплоенерго” для бюджетних, комерційних і релігійних організацій – до 30 вересня 2022 року.

Нагадаємо, що у Києві різко підвищили тарифи на опалення, ціна на тепло зросла на понад 50%. Якщо раніше 1 Гкал тепла коштувала 1654 грн, то за новим проєктом вона обійдеться в 2700-2900 грн. 

Як відомо, у Києві планують включити опалення в житлових будинках вже з 23 жовтня, але меншканці багатоповерхівок мають можливість підключитися до тепла раніше чи після початку опалювального сезону.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com