У McDonald's в Україні з'явиться конкурент - Київ.Info

У McDonald’s в Україні з’явиться конкурент

Популярна в світі мережа закладів швидкого харчування Burger King нібито вирішила вийти на ринок України і вже підписала договір з АЗС “Окко”, набирає управлінську команду та шукає приміщення.

Про це в Facebook 9 квітня заявив ресторатор Ігор Сухомлин. Також про це повідомив портал Retailers, посилаючись на двох анонімних топменеджерів на ресторанному та рекламному ринку.

У пресслужбі “Окко” відповіли журналістам, що розглядають співпрацю з різними міжнародними брендами, але говорити про це рано, оскільки “компанія ще фінально не визначилася”.

Анонімний топменеджер на ресторанному ринку розповів, що сторони нібито дійсно підписали договір. “Тільки я не знаю договір чи це франшизи чи ні”, – уточнив він.

Крім того, на одному із сайті оголошень розміщена вакансія “Окко” про те, що компанія шукає “HR бізнес-партнера на новий франчайзинговий проєкт ресторанного напряму, який компанія буде впроваджувати в Україні”.

Ще одне джерело розповіло Retailers, що, за його інформацією, зазначена АЗС оформляє торгові марки Burger King в Україні.

Це не перша спроба вийти Burger King на ринок країни. У 2011 році розвивати мережу в Україні планував російський франчайзі – “Бургер Рус”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com