У МОЗ підтримали рішення Кличка продовжити посилений карантин - Київ.Info

У МОЗ підтримали рішення Кличка продовжити посилений карантин

Радник міністра охорони здоров’я з питань біологічної безпеки, головний епідеміолог МОЗ Наталія Виноград вважає продовження локдауну у Києві правильним та раціональним рішенням.

“Коли говоримо про різні варіанти реагування на епідемію, тут є декілька сценаріїв. В даному варіанті я дуже підтримую мера Кличка. Прийняте абсолютно правильне раціональне рішення, він відповідає за життя людей. Київ – це мегаполіс. Це висока щільність популяції, високі міграційні процеси внаслідок великих обсягів цілеспрямованого переміщення потоків населення. Всі ці ризики притаманні Києву”, – зазначила радник міністра.

Виноград також наголосила на тому, що Київ є зоною найвищого ризику інфікування для населення.

“Ще в січні ми прогнозували, що Київ буде територією найвищого ризику і найбільших наслідків епідемічних ускладнень, у разі проникнення на територію України британського та інших штамів. Нові штами пробивають імунітет, і людина може бути повторно інфікована”, – додала епідеміолог.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com