У МЗС пророкують масову еміграцію українців за кордон | Київ.Info

У МЗС пророкують масову еміграцію українців за кордон

Половина українців буде тут, і половина українців буде за кордоном, – Клімкін.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін попередив, що протягом наступних кількох років з України можуть поїхати половина її громадян.

Таку думку Клімкін висловив під час зустрічі з ветеранами війни на сході України, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Уніан.

Він додав, що в світі має сформуватися “глобальне українство”.

“Раніше у нас була батьківщина та діаспора… Те, що відбувається зараз, коли мільйони українців постійно чи тимчасово за кордоном – я вважаю, що за декілька років (знову-таки, хочете – звинувачуйте мене) приблизно буде так. Половина українців буде тут, і половина українців буде за кордоном”, – зазначив Клімкін.

За його словами, наразі за кордоном живуть приблизно 20 млн українців.

Зазначимо, на даний час мільйони українців працюють у інших країнах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що трудові мігранти за підсумками минулого року перерахували в Україну 14 млрд доларів, що стало рекордом – обсяги грошових переказів зросли на 19%. Так, Україна обігнала Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан і Росію, ставши лідером за обсягами вхідних грошових переказів у регіоні.

Нагадаємо також, станом на березень 2018 року у Німеччині працювали та сплачували обов’язкові соціальні внески 43 тисячі українських громадян. У порівнянні із березнем 2017-о року, кількість таких людей збільшилася на 4 тисячі осіб, або на 10%. А от у березні 2013-о року цей показник становив лише 29 тисяч осіб.

Крім того, раніше ми писали, що заробітчани продовжують переводити в Україну мільярди. Конкретні цифри озвучив голова Національного банку України Яків Смолій. За його словами, лише в період з січня по липень обсяг грошових переказів від трудових мігрантів в нашу країну склав 6,35 млрд доларів. У Національному банку розраховують до кінця року отримати до 11 мільярдів доларів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook