У Порошенка відреагували на погрози РФ перекрити Азовське море – Київ Інфо

У Порошенка відреагували на погрози РФ перекрити Азовське море

Представник Президента у Верховній Раді народний депутат Ірина Луценко заявила, що у випадку перекриття Азовського моря для наших суден, реакція України буде жорсткою.

Про це вона сказала на брифінгу в Києві, – повідомляє Укрінформ.

«Реакція України буде жорсткою, ми маємо кілька позовів про порушення Російською Федерацією міжнародної конвенції з морського права. Азовське море вважається внутрішнім морем, тому те, що були не підписані договори про розподіл використання вод Азовського моря, говорить про те, що ми маємо користуватися цією міжнародною конвенцією… Крім того, що ми будемо подавати позови в міжнародні суди з цього питання, обов’язковою буде реакція СБУ України, прикордонників», – сказала Луценко.

Вона впевнена, що будуть розпочаті кримінальні провадження проти посадовців і дій РФ у випадку перекриття Азовського моря.

Крім того, Луценко заявила, що активізація РФ у таких провокаціях у Азовському морі означає, що Путін не збирається зупинятись, а хоче активізуватись, особливо у передвиборчий період.

«Весь південь України дуже серйозно зав’язаний на використанні Азовського моря. Активізація Путіна говорить про одне – Путін хоче розколихати Україну, ввести відчуття нестабільності в Україні в 2019 році», – додала нардеп.

Луценко вважає, що влада і дипкорпус мають активізуватися для консолідації навколо України міжнародної спільноти, вільного світу і для посилення санкцій проти РФ.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/11/17/u_poroshenka_vidreaguvaly_na_pogrozy_rf_perekryty_azovske_more_1450083

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook