У Раді зареєстровано законопроект про відмову від сезонного переведення годинників | Київ.Info

У Раді зареєстровано законопроект про відмову від сезонного переведення годинників

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував у парламенті законопроект про відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників.

Проект закону «Про обчислення часу в Україні» зареєстровано сьогодні, 9 жовтня, під №4201. Наразі текст законопроекту відсутній на сайті ВР.

В той же час Стефанчук повідомив у Facebook: «Сьогодні зареєстрував законопроект «Про обчислення часу в Україні», яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників».

При цьому він зазначив, що щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. «Прийняття закону забезпечуватиме стабільний природній цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення», – наголосив Стефанчук.

Він також заявив, що законопроект спрямований на протидію агресії з боку Російської Федерації.

«Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора – Російської Федерації. Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій», – додав перший заступник голови ВР.

Стефанчук також вважає, що ухвалення законопроекту сприятиме євроінтеграційним прагненням України, оскільки «84% жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом».

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook