У РФ розлютилися небажанням України оцінювати Росію на «Євробаченні» – Київ.Info

У РФ розлютилися небажанням України оцінювати Росію на «Євробаченні»

Російський продюсер Йосиф Пригожин заявив, що Україна може не брати участь в пісенному конкурсі, якщо їй не подобаються нуль балів від Росії.

Член журі «Євробачення-2021» від України Ігор Кондратюк заявив, що Росії і Україні треба заборонити оцінювати один одного на пісенному конкурсі, наслідуючи приклад УЄФА, який розділяє українські та російські клуби в єврокубках і збірні країн при жеребкуванні.

Продюсер Йосиф Пригожин заявив росЗМІ, що в такому разі Україна може взагалі нікого не відправляти на пісенний конкурс, якщо настільки не хоче перетинатися з Росією.

«Я б взагалі тоді порадив Кондратюку не відправляти нікого туди, де є Росія, якщо вже до такої міри доходить маразм. Відрізають пуповину до такої міри, щоб шансів навіть не було знати, що ми колись були разом. Я не знаю, яким місцем ці люди думають, у мене немає слів. Немає сенсу ставити один одному оцінки, тому що буде нуль. Мені цікаво, коли йшла трансляція “Євробачення” в Україні, нашого російського артиста там показували чи номер перекрили рекламою? Чи була Маніжа на українському телебаченні? Вона гірше Гітлера виходить. Приєднуйтеся ви у переговори, почніть спілкуватися, шукайте компроміс, шукайте рішення, дійте в правовому полі, не підставляйте людей», – обурився Пригожин.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKI



ВІД LUCKYADS


Від Giraff



Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com