У РФ заявили про відсутність агресивних планів щодо України | Київ.Info

У РФ заявили про відсутність агресивних планів щодо України

Заступник голови МЗС Росії Андрій Руденко заявив, що у Росії немає і не може бути агресивних планів щодо України.
“З боку України ми чуємо войовничу риторику, яка явно провокується штучно, з приводу можливих військових планів Росії щодо України. Хочу запевнити, що ніяких таких планів немає і бути не може”, заявив Руденко.

Також, за його словами, немає ніяких підстав для зміни Мінських угод. Руденко заявив, що мінські угоди самі по собі є компромісом між Донбасом і Україною: “Донбас погоджується фактично залишитися частиною України, а в обмін люди самопроголошених республік вимагають миру і певного набору повноважень, який не такий широкий. Тим не менш, навіть такі мінімальні вимоги для України виявляються неприйнятними”.

Відповідаючи на питання про необхідність залучення нових гравців до переговорного процесу, Руденко заявив, що переговори по Донбасу йдуть не тільки в рамках “нормандського формату”.

Представник РФ дорікнув, що США і деякі країни НАТО “замість конструктивних пропозицій допомагають врегулювати конфлікт шляхом надання військової допомоги”.

При цьому Руденко не згадав про військове і фінансове спонсорування Росією бойовиків. Він також вважає, що скликати нові зустрічі “нормандського формату” на вищому рівні передчасно.

В той час у пресслужбі ООС повідомляють, що окупанти продовжують мінувати Донбас протипіхотними мінами ПОМ-2.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook