У Росії заявили про страшну поразку Путіна у війні – Київ Інфо

У Росії заявили про страшну поразку Путіна у війні

Катастрофа сталася на тлі угоди по Ідлібу.

Катастрофа літака Міністерства оборони Російської Федерації Іл-20 з військовими на борту, яке відбулося на фоні угоди по Ідлібу – це повна і зовсім катастрофічна поразка Володимира Путіна у війні в Сирії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, темі знищення Іл-20 присвятив свій новий пост у соціальних мережах російський політолог (прихильник українських сепаратистів) Анатолій Несміян (Ель Мюрид).

Мюрид нагадав, що катастрофа сталася на фоні вчорашньої угоди по Ідлібу. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і президент РФ Володимир Путін домовилися створити демілітаризовану буферну зону в сирійській провінції Ідліб. Так звана буферна зона буде створена для поділу сирійських урядових військ і повстанських сил. Її будуть патрулювати турецькі та російські солдати.

Мюрид вважає, що Путіну потрібно терміново вивести війська, не посилюючи програну війну: «За кретинізм його політики розплачуються життями і здоров’ям тисяч людей».

Стосовно катастрофи Іл-20, то російський політолог підкреслює «інтервенція в Сирії триває вже три роки, і не перевірити, наскільки безпечна система ППО “союзника” для наших літаків – це верх нехлюйства».

У Росії заявили про страшну поразку Путіна у війні

У Росії заявили про страшну поразку Путіна у війні

Нагадаємо, офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков підтвердив, що російський військовий літак Іл-20 був збитий над Середземним морем ППО Сирії. За його словами, ізраїльські льотчики підставили Іл під вогонь: «Іл-20, у якого ефективна відбиваюча поверхня на порядок більше, ніж у F-16, був збитий ракетою комплексу С-200».

Експерти з Conflict Intelligence Team (команда, що займається розслідуванням військових конфліктів в Україні та Сирії) також схильні вірити, що літак Міністерства оборони Російської Федерації Іл-20 з 14 військовими на борту був збитий ППО Сирії.

Існують і інші версії причин катастрофи. Наприклад, на думку керівника Академії геополітичних проблем Костянтина Сівкова, сирійські засоби протиповітряної оборони не могли збити російський Іл-20, так як з великою часткою ймовірності були попереджені про його польот.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook