У розпал літа кияни почали отримувати платіжки за опалення: суми невеликі – Київ.Info

У розпал літа кияни почали отримувати платіжки за опалення: суми невеликі

Жителі Києва почали отримувати квитанції на оплату опалення за липень 2021 року. Суми в платіжках невеликі – близько 30% суми від середньої квитанції по столиці за минулий опалювальний сезон.

Жителі Києва почали отримувати квитанції на оплату опалення за липень 2021 року. Варто відзначити, що такі платіжки почали приходити вибірково. У центрі комунального сервісу підтвердили факт виставлення деяким жителям міста рахунків за опалення.

Однак фахівці відзначили, що такий платіж є рекомендованим і обов’язковій оплаті він не підлягає.

“У червні 2021 року “Київтеплоенерго” отримало від Антимонопольного комітету рішення, яке зобов’язало компанію змінити методику нарахувань, а також відкоригувати нарахування за опалення в період з жовтня 2020 року по квітень 2021 року”, – пояснили в ЦКС.

У квитанціях вказана сума, яку розрахували за середньомісячними показниками минулого року – у розмірі 30%, тобто – 10 грн 16 копійок за один квадратний метр.

У розпал літа кияни почали отримувати платіжки за опалення: суми невеликі

Чому кияни почали отримувати такі квитанції вибірково, в ЦКС відповісти не змогли.

У Департаменті ЖКГ також підтвердили, що сума в платіжках є рекомендованою, а не обов’язковою і пояснили, що подібна ініціатива запущена в інтересах населення.

“Це було зроблено виключно в інтересах населення. Взимку багатьом складно оплачувати комунальні платежі, тому людям дали можливість внести передоплату. Сума, зазначена в платіжках, є рекомендованою, а не обов’язковою. Якщо у людини немає можливості або бажання оплачувати її, він може не платити за опалення наперед. Крім того, він може змінити суму і заплатити стільки, скільки зможе”, – пояснили в Департаменті ЖКГ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com