У Саакашвілі відсторонилися від наметового містечка і зробили політичну заяву | Київ.Info

У Саакашвілі відсторонилися від наметового містечка і зробили політичну заяву

Партія “Рух нових сил” не має стосунку до наметового містечка під Верховною Радою і готується до президентських і парламентських виборів.

Про це йдеться на сторінці Facebook екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Він виклав у мережу фото з-за кордону (країна ЄС не називається), де були збори його політсили.

За словами Саакашвілі, партія буде висувати “власного кандидата у президенти”, вибере його “через процедуру праймеріз”.

“Політики, представлені у кожному соціологічному опитуванні, подаються як представники старої хвилі, що мало чим відрізняються один від одного. Українцям нав’язується думка, що окрім Порошенка не існує жодної альтернативи у вигляді позасистемних політиків”, – йдеться у дописі.

Саакашвілі заявив про план реформ “70 днів” після проходження до парламенту і створення коаліції.

“Цей рік ми присвятимо побудові і розвитку регіональних осередків (партії. – Gazeta.ua) у вигляді відкритих офісів”, – продовжує політик.

Також партія Саакашвілі “ініціює роботу зі створення єдиного координаційного комітету опору диктатурі Порошенка”.

“Окремо заявляємо про акцію біля Верховної Ради. РНС вже давно не приймає участь у діяльності наметового містечка біля парламенту. Зараз там знаходяться активісти руху “Визволення”, очолюваного Єгором Соболєвим і Семеном Семенченком“, – йдеться в тексті.

Колишньому голові Одеської облдержадміністрації Міхеілу Саакашвілі заборонили в’їзд в Україну до 13 лютого 2021-го. Рішення прийняв начальник Мостиського прикордонного загону полковник Ігор Говорущак. Воно поширюється на всі українські пункти пропуску.

12 лютого прикордонники затримали Саакашвілі у столичному ресторані “Сулугуні”. Чартерним рейсом його видворили в Польщу. Далі виїхав у Нідерланди, де проживають його дружина й син.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com