У СБУ застерігають, що під час свят зростає вірогідність російських диверсій в Україні - Київ.Info

У СБУ застерігають, що під час свят зростає вірогідність російських диверсій в Україні

Напередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки.

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ.Адже щороку у цей період традиційно посилюється російська пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.“СБУ, як завжди, системно протидіє цим проявам. Зокрема, у більшості регіонів Служба протягом квітня провела низку антитерористичних навчань, відпрацювалися дії із захисту стратегічно важливих об’єктів і державних кордонів.Водночас ми розуміємо, що у такий період необхідні пильність і свідоме ставлення до безпеки з боку кожного громадянина”, – йдеться у повідомленні.

Тому СБУ нагадує про гарячу лінію в області (032) 261-61-43.На неї потрібно телефонувати у випадку, якщо ви:• маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;• помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;• побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;• виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com