У Сенаті США висловили занепокоєння через заяви Помпео про журналістку, яка запитала про Україну - Київ.Info

У Сенаті США висловили занепокоєння через заяви Помпео про журналістку, яка запитала про Україну

Члени Комітету з міжнародних відносин Сенату висловили «глибоке занепокоєння та тривогу» через заяви Державного секретаря США Майка Помпео на адресу журналістки Національного громадського радіо США (NPR) Мері Луїз Келлі, на яку він накричав після запитання про Україну.

Про це пише «Голос Америки».

Члени Комітету, представники обох партій, надіслали Майку Помпео листа, у якому, зокрема – вказали на «руйнівний вплив його поведінки на американські цінності та позицію в світі».

«Замість того, щоб називати журналістів “брехунами” та нападати на їх розумові здібності, коли вони ставлять вам складні запитання, на які ви б не хотіли відповідати, ваша присяга (Держсекретаря) зобов’язує вас поводитись з повагою та прозоро», – написали в листі сенатори.

Нагадаємо, 24 січня 2020 року журналістка Національного громадського радіо США (NPR) Мері Луїз Келлі розповіла про негідну поведінку та лайку Державного секретаря Майка Помпео. Зокрема, за її словами, він вигукував невдоволення з приводу того, що його запитують про Україну. Він нібито багаторазово використовував лайку. Майк Помпео, своєю чергою, звинуватив журналістку в брехні.

Комітет захисту журналістів розкритикував державного секретаря США Майка Помпео. Як мовиться в заяві організації, його реакція є черговим прикладом «ворожого ставлення» адміністрації президента Дональда Трампа до преси.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com