У “Слузі народу” визнали брак голосів у Верховній Раді | Київ.Info

У “Слузі народу” визнали брак голосів у Верховній Раді

Сформована у фракції “Слуга народу” форма управління не працює і президентській політсилі потрібне перезавантаження для подальшого результативного голосування по важливих законопроектах у Верховній Раді.

Про це заявив депутат Олександр Качура.

“Я вважаю, що потрібно боротися не з наслідками цих проблем (розбіжностями й конфліктами між депутатами і обласними штабами в партії – ред.), а з причинами. Тому що потрібно ходити не в депутатську групу “Довіра” по підтримку та голоси, а потрібно ходити до своїх депутатів і в них отримувати довіру”, – заявив депутат.

За його словами, управлінська форма, яка є на сьогодні в фракції СН, вже не працює.

“Якщо так далі піде – це значить, що у нас фракція просто не голосуватиме за необхідні рішення і не ухвалюватиме необхідні законопроекти. Нам потрібні заступники голови фракції, які користуються повагою депутатів, якими вони управляють, потрібна налагоджена комунікація, позиція кожного народного депутата з того чи іншого законопроєкту, і тільки тоді ми можемо виходити на злагоджену позицію, і ви знову будете бачити на табло 226, 230, 240 і навіть 250 голосів від однієї депутатської фракції “Слуга народу”, – заявив Качура.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook