У США з Києва відправляться два спецрейси | Київ.Info

У США з Києва відправляться два спецрейси

Авіакомпанія МАУ оголосила другий прямий рейс з аеропорту Бориспіль в аеропорт Нью-Йорк

У США з Києва відправляться два спеціальних рейси для евакуації у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє прес-службу посольства США в Україні.

Повідомляється, що авіакомпанія МАУ оголосила другий прямий рейс з аеропорту Бориспіль в аеропорт Нью-Йорк на четвер, 25 березня, крім рейсу на п’ятницю, 27 березня.

“Якщо вам потрібно покинути Україну, слід розглянути бронювання одного з цих рейсів. Це може бути ваша остання можливість на певний час”, – йдеться у повідомленні.

Також у посольстві додали, що складають список громадян США, які не можуть забронювати ці рейси, але розглядають можливість виїзду з України в США.

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook