У США заявили, що план Росії перекрити частину Чорного моря спрямований на підрив України - Київ.Info

У США заявили, що план Росії перекрити частину Чорного моря спрямований на підрив України

Сполучені Штати висловили глибоку стурбованість планами Росії блокувати іноземні військові і державні суди в частинах Чорного моря. Там вважають, що план спрямований на підрив України.

Про це йдеться в заяві посольства США в Україні.

“Росія в минулому вже вдавалася до агресивних дій проти українських судів і перешкоджання доступу в українські порти Азовського моря, мало негативний вплив на міжнародну торгівлю України. Це являє собою чергову непровоковану ескалацію поточної кампанії Москви, спрямованої на підрив та дестабілізацію України”, – йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначили, що такий розвиток подій особливо турбує на тлі достовірних повідомлень про накопичення російських військ в окупованому Криму і на кордоні з Україною

“В масштабах, не спостерігалося з часу вторгнення Росії в 2014 році”, – йдеться в повідомленні.

В дипломатичному представництві підтвердили непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах, включаючи її територіальними водами.

“США не визнають і ніколи не визнавати заявлену Росією анексію Криму”, – йдеться в повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com