У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого чоловіка | Київ.Info

У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого чоловіка

Наразі триває досудове розслідування

У Києві шахраї на підставі підроблених документів незаконно продали квартиру вартістю понад 700 тис. гривень, яка належала померлому киянину. Про це пише прес-служба Київської прокуратури на своїй сторінці у Facebook.

Встановлено, що до 2019 року в квартирі проживав самотній чоловік, який після смерті батьків не став її приватизувати. Тому після його смерті невстановлені особи підробили свідоцтво про право власності на квартиру нібито видане одній з районних державних адміністрацій Києва та перепродали житло підставній особі. При цьому договір купівлі-продажу було посвідчено нотаріусом з іншого регіону України.

У зв’язку з цим, місцевою прокуратурою в інтересах Київської міської ради заявлено позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним та витребування майна з чужого незаконного володіння, який судом задоволено в повному обсязі. Одночасно триває досудове розслідування у кримінальному провадженні з метою притягнення до відповідальності осіб, причетних до скоєння злочину.

Нагадаємо, раніше в Києві діяла група людей з шести осіб, які заволодівали кинутими квартирами, не оформленими в держреєстрі, і міняли замки. Надалі вони переписували майно на себе за допомогою підставних осіб. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com