У столиці запустять «міст Кирпи» | Київ.Info

У столиці запустять «міст Кирпи»

Я допускаю, що проїзд по Подільсько-Воскресенському мосту може бути платним, адже інвесторам потрібно буде  повертати вкладені кошти. Але ми розглядаємо різні варіанти, зокрема і пільгові. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

Мер наголосив, що усі столичні мости перевантажені. Тому добудова Подільсько-Воскресенського мосту є надзвичайно важливою для міста.

– Наприклад, «міст Кирпи» не навантажений, тому що не готові з’їзди з нього. Я дав завдання і також обговорив із міністром інфраструктури питання, щоб уже наступного року ми повністю запустили цей міст, – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що у четвер від’їжджає на інвестфорум до Німеччини, де з потенційними інвесторами обговорить умови добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

– Зараз наше завдання – залучити кошти, щоб добудувати міст, нам потрібно 400 мільйонів євро. Тільки після цього ми можемо говорити про наступний крок – будівництво лінії метро на Троєщину, – підкреслив мер.

Коментуючи механізм повернення коштів інвесторам, Віталій Кличко зазначив, що столична влада розглядає різні варіанти.

– Я не виключаю, що проїзд через цей міст буде платним. Ми звикли, що їздимо через мости безкоштовно. Але давайте вибирати: ми готові заплатити за проїзд через новий міст, чи він і далі буде незрозуміло скільки років недобудованим, – наголосив Віталій Кличко.

При цьому, підкреслив міський голова, місто опрацьовує також і різні варіанти оплати: зробити міст повністю платним, компенсовувати вартість проїзду з бюджету для певних категорій, чи зробити безкоштовним або ж за символічну суму для тих, хто має картку киянина.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com