У Зеленського пояснили, чому регіони оголошують режим НС через брак газу – Київ.Info

У Зеленського пояснили, чому регіони оголошують режим НС через брак газу

У сховищах країни достатньо блакитного палива для потреб населення та соціальної сфери.

Про це заявив заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко у Фейсбуці.

“Сьогодні звучить багато маніпуляцій у пресі та з вуст опозиційних політиків щодо тарифів на опалення. Також деякі “експерти” і ЗМІ розганяють паніку через проведення засідань обласних комісій ТЕБ і НС по оголошенню надзвичайних ситуацій з постачання газу в регіонах”, – написав він.

Тимошенко пояснив, що комісії ТЕБ і НС збираються в областях тільки для подолання технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу.

Він також підкреслив, що газу в сховищах країни цілком достатньо для потреб населення і соціальної сфери. “Ніяких проблем з цим немає”, – додав заступник голови ОП.

За його словами, НАК “Нафтогаз України” готовий до 15 жовтня підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери, включаючи школи, садочки, лікарні.

Тимошенко нагадав, що ціна на газ для населення становить 7,42 гривні за тисячу кубометрів і за цією ціною його отримують роздрібні постачальники і теплогенеруючі компанії.

Ціна на газ для потреб соціальної сфери – 16,8 гривні. Вона мати в собі ПДВ і тариф на транспортування, уточнив Тимошенко і закликав не розганяти паніку.

“Ціна на газ на ринку дійсно зашкалює, але держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу. Серед іншого, за допомогою спецціни”, – підкреслив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com