УКРАЇНА МАЄ ДАЛІ ІНТЕГРУВАТИСЯ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ ПРОСТІР – ФРІЗ | Київ.Info

УКРАЇНА МАЄ ДАЛІ ІНТЕГРУВАТИСЯ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ ПРОСТІР – ФРІЗ

Наше завдання, щоб Україна і далі інтегрувалася в європейський та євроатлантичний простір, адже цей напрям зафіксований в Конституції.

Про це сказала народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз в коментарі “Прямому” телеканалу з Брюсселя.

“Ми говоримо про те, що сьогодні відбувається Міжпарламентська Рада Україна-НАТО, яка є сталим органом при парламенті України. І саме на цих засіданнях ми маємо можливість не лише прозвітувати про хід реформ, які відбуваються в Україні, а й поспілкуватися з нашими партнерами з парламентів країн-членів Альянсу для того, щоб звірити годинники. Щоб реформи, які сьогодні відбуваються в нашій державі, рухалися саме в тому напрямку, який було зазначено, який є в нашій Конституції, а саме – євроатлантична і європейська інтеграція”, – сказала Фріз.

“Ми також говоримо про порядок денний Парламентської Асамблеї НАТО, яка навесні відбудеться в Києві, і для нас буде честь вітати парламентарів з усіх країн в нашій державі, щоб мати можливість продемонструвати їм, в якій спосіб Україна реально доводить свої прагнення щодо європейської та євроатлантичної інтеграції”, – додала депутат.

“Вперше в історії ПА НАТО, коли надано честь бути господарем і приймати в себе ПА НАТО саме Україні – країні, яка перебуває зараз в стані військової агресії з РФ. Чому це відбувається? Тому, що в ПА НАТО чітко і зрозуміло дають відповідь на питання, чи є Росія країною – агресором. Парламентська Асамблея НАТО одна з перших виключила Російську Федерацію зі своїх лав і жодного разу  не порушувала питання щодо повернення російської делегації до цієї поважної міжнародної інституції. Відповідним чином на цій Парламентській Асамблеї, яка буде відбуватися в Києві, ми будемо мати честь приймати в себе парламентарів, ми маємо можливість звітувати про той хід реформ, які ми вже зробили, про ті завдання, які ще стоять перед нами, а також ми маємо спільно обговорювати виклики і загрози від країни-агресора номер один у світі, якою є РФ. І парламентарі в Асамблеї НАТО чітко це усвідомлюють. Саме тому питання Росії як країни-агресора стоїть постійно на всіх наших зустрічах”, – зазначила парламентар.

Голова політичної партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО у Брюсселі.

Раніше Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської народної партії Дональдом Туском.

Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко зустрівся в Брюсселі з депутатським активом Групи дружби України в Європейському парламенті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com