Україна не має більшого друга, ніж США – держсекретар Помпео – Київ Інфо

Україна не має більшого друга, ніж США – держсекретар Помпео

Державний секретар США Майк Помпео заявив про повну підтримку Вашингтоном України в її боротьбі проти російської агресії, наголосивши, що для українців у цьому питанні немає кращого друга, ніж США.

З такою промовою він виступив у п’ятницю в Вашингтоні за результатами зустрічі з главою МЗС України Павлом Клімкіним, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Дух сміливості й рішучості змушує українців продовжувати вести боротьбу за збереження свого національного суверенітету й територіальної цілісності на тлі російської агресії. Україна в цьому питанні не має друга більшого, ніж США”, – наголосив глава американського зовнішньополітичного відомства.

Він підкреслив, що Сполучені Штати ніколи не погодяться зі спробою Росії анексувати Крим.

“Ми й надалі будемо запроваджувати наслідки для Росії, поки Москва повністю не виконає Мінські угоди і не поверне контроль над Кримом Україні”,- заявив Помпео, підкресливши, що лише минулого тижня США ввели нову хвилю санкцій проти РФ та прихильників її агресії в Україні.

Як зауважив держсекретар США, українці усвідомили, що вільна і добре керована нація – це перемога, яка важко дістається, але вона варта цього.

“Сполучені Штати підтримують ці зусилля та відзначають ваші досягнення”, – заявив глава американської дипломатії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook