Україна не поверне воду в окупований Крим – Київ Інфо

Україна не поверне воду в окупований Крим

Спроби російських окупантів в Криму відновити подачу води з України на анексований півострів ні до чого не приведуть.

“У них є проблеми (через засуху. – ред) і вони пов’язані з усією економікою Криму, тому що там цілі галузі зараз будуть приходити в занепад через брак води”, – заявив в ефірі ObozTV постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабин.

Він запевнив, що ні на яких підставах – формальних або фейкових – відновлення водопостачання до деокупації Криму не буде.

Він також уточнив: спроби відновити поставки води в зв’язку з екологічною катастрофою, що сталася через пересихання кислотовідстійників кількох підприємств, є безпідставними.

“У них були і є всі можливості заповнити їх з інших джерел. Якщо окупанти цього не зробили – вся відповідальність покладається на них”, – вважає постпред.

Бабин повідомив, що екологічне питання Криму на сьогоднішній день перебуває в Україні на найвищому контролі.

“Проводяться відповідні заходи, зокрема ми ініціювали відповідні експертизи перед органами екологічної служби, поінформували сьогодні моніторингові місії міжнародних організацій про дії знахабнілих окупантів зі знищення екології Криму та Херсонщини”, – підсумував чиновник.

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак поставив Росії умову для відновлення подачі води в Крим – офіційно визнати окупацію.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook