Україна очікує від Польщі кроків щодо впорядкування українських місць пам’яті – Київ Інфо

Україна очікує від Польщі кроків щодо впорядкування українських місць пам’яті

Україна очікує кроків від поляків у справі впорядкування місць пам’яті на території Польщі. На цьому наголосив заступник голови Офісу президента України Ігор Жовква під час зустрічі в Києві із віце-міністром закордонних справ Польщі Марціном Пшидачем, повідомляє Польське радіо.

Як зазначено на веб-сторінці президента України, обговорюючи питання вшанування спільної історичної пам’яті, Жовква підкреслив, що Україна дозволила проводити пошукові роботи і очікує відповідних кроків від польської сторони щодо впорядкування місць української пам’яті на території Польщі.

Сторони обговорили також, зокрема, пріоритетні напрямки співпраці у зв’язку з реалізацією європейських та євроатлантичних прагнень України та погодили графік кроків у межах політичного діалогу на високому рівні на найближчі місяці.

У Києві віце-міністр закордонних справ Польщі Пшидач зустрівся також зі своїм українським відповідником в українському МЗС Василем Боднаром. Вони обговорили, зокрема, безпеки Польщі та України у зв’язку із проведеним на початку тижня у Парижі саміту на тему війни на Донбасі, двосторонні відносини та спільні інфраструктурні проєкти, зокрема, на кордоні.

Серед іншого, польський дипломат зазначив, що історична тема є надзвичайно важливою, але це не єдиний елемент у польсько-українських відносинах. Польща та Україна намагаються розширити поле діяльності в економічній сфері.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com