Україна перейшла на ринкові ціни газу для населення: Що це означає | Київ.Info

Україна перейшла на ринкові ціни газу для населення: Що це означає

В Україні з 1 серпня 2020 року споживачі отримають можливість вибрати пакет постачання природного газу.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби НАК.

За словами голови “Нафтогазу” Андрія Коболєва, компанія виконувала свої обов’язки по забезпеченню населення газом під час дії режиму ПСО. Водночас “Нафтогаз” має намір залишатися постачальником природного газу для внутрішнього ринку.

“Ми запропонуємо газ вітчизняного та імпортного походження в обсягах, достатніх для задоволення потреб українців”, — додав він.

У зв’язку з цим “Нафтогаз” пропонує газопостачальним компаніям сформувати необхідний ресурс природного газу для поставок населенню. Компанія пропонує укласти річний контракт на поставку газу з щомісячним формульним визначення ціни, яка буде відома до кінця місяця поставки. Ціна за річними контрактами буде визначатися, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати.

Крім того, найближчим часом “Нафтогаз” також представить нову лінійку продуктів для всіх учасників українського газового ринку. В рамках цих пропозицій компанії зможуть формувати ресурс на різні періоди та умови, повідомили у прес-службі НАК.

Нагадаємо, що з 1 серпня у нашій державі діють нові цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших господарюючих суб’єктів. Ціни залежать від умов поставки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook