Україна зберегла мільярди завдяки перевірці отримувачів виплат | Київ.Info

Україна зберегла мільярди завдяки перевірці отримувачів виплат

Перевірка одержувачів грошової допомоги від держави допомогла заощадити до 6 мільярдів гривень в 2018 році. Про результати верифікації повідомив заступник міністра фінансів України Юрій Джигир.

«В результаті верифікації певна ефективність сформувалася – в минулому році Мінфін подав понад 7 мільйонів запитів до Міністерства соціальної політики на верифікацію даних, за якими було зекономлено до 6 млрд грн», – зазначив він, передає УНІАН.

У відомстві наполягають, головною метою перевірки є не економія бюджету, а справедливі і адресні призначення пільг та соціальних виплат від держави.

Нагадаємо, у квітні Мінфін розробив законопроект про моніторинг соцвиплат. Документ під назвою «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» також визначає порядок повернення неправомірно отриманих від держави грошей.

Раніше повідомлялось, що десятки тисяч українців пограбували державу на подвійні субсидії. Тепер влада планує ретельно перевірити усіх одержувачів соціальних виплат з фондів соцстрахування, державних і місцевих бюджетів. Ревізію проведуть над пенсіями, субсидіями та іншими видами допомоги й пільг.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook