Українська армія отримала американські системи десантування | Київ.Info

Українська армія отримала американські системи десантування

Збройні Сили України отримали американські керовані системи десантування вантажів JPADS (Joint Precision Airdrop System).

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

За їхніми даними, систему вже випробували на полігоні поблизу Житомира. Там провели випробування нових зразків повітрянодесантної техніки, за допомогою яких можна доправляти вантажі.

Зазначається, що десантування з літака АН-26 відбулося на висоті майже 4 км, та попри шалений вітер сучасна автоматизована техніка доправила його у визначене місце.

Також відомо, що під час показового випробування приземлення відбулось в 20 метрах від позначеної точки, що є в межах допустимої похибки.

Довідка

Американські керовані системи десантування вантажів JPADS дозволяють здійснювати десантування вантажів з висоти до 7500 метрів та максимальною вагою 900 кг або 4500 кг залежно від типу системи.

Скидування вантажу у повітрі від його точки приземлення може сягати до 25 км, що дозволяє уберегти літак від виявлення та загрози бути ураженим ворожими засобами протиповітряної оборони.

Для точної навігації система наведення JPADS використовує військові дані Глобальної системи позиціонування (GPS), під час польоту у режимі реального часу відбувається його коригування залежно від погодних умов.

Під час скидання декількох вантажів, вони можуть приземлятися на відстані у 150 метрів один від одного з точністю до 80%.

Перше бойове застосування системи JPADS відбулось 31 серпня 2006 року в Афганістані.

Нагадаємо, ЗСУ отримають партію бронетранспортерів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook