Українська армія взяла на озброєння ракетний комплекс “Вільха” | Київ.Info

Українська армія взяла на озброєння ракетний комплекс “Вільха”

Ракетний комплекс “Вільха” вже взято на озброєння української армії і незабаром розпочнеться його серійне виробництво.

Керівництво конструкторського бюро “Луч”, яке розробляло новітню українську зброю, прогнозує, що армія отримає “Вільху” вже в середині 2019 року, – повідомляє офіційна сторінка Уряду у Facebook.

Таким чином, збройні сили України зміцнять свою обороноздатність та зможуть ефективніше боротися з агресором на сході країни.

З відкритих джерел відомо, що РСЗВ «Вільха» матиме керований 300-мм ракетний боєприпас, який залежно від завдань може служити як системою ураження наземних цілей, так і засобом боротьби з водними цілями. Визначальною особливістю «Вільхи» є система наведення і можливість коригування траєкторії вже в польоті. При тому, корекція польоту відбуватиметься не за допомогою GPS, сигнали якої можуть бути приглушені.

Попри таємність інформації про тактико-технічні характеристики системи, у відкритих джерелах лунали офіційно не підтверджені заяви про підтверджену здатність вражати цілі на відстані 60—120 км. Відхилення від цілі на максимальній дальності не перевищує 7 м. При цьому слід згадати, що максимальна дальність ураження реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч» становить 90 км.

За словами радника Президента України Юрія Бірюкова кожна пускова установка має 12 ракет, кожна ракета несе бойову частину вагою до 250 кг та наводиться на ціль окремо від решти. Вага самої ракети — 900—1000 кг.

Як повідомлялось, з’явилося відео завершальних випробувань ракетного комплексу “Вільха”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Загрузка...Ми в Facebook